Rozë

Mozzik thyen rrjetin me këngën për Shën Valentin, pyet Loredanën: Kush të solli lule?!

Autori: Gazeta inFokus 12:34 | 14 February 2020

Mozzik edhe këtë herë ka thyer rrjetin më këngën e tij të fundit për Shën Valentinin Auf Wiedersehen (Lamtumirë).

. Këtë këngë mendohet se reperi ia ka kushtuar ish-gruas së tij Loredanës, ku shpreh gjithë lëndimin që i ka shkaktuar.

Ajo që tërhoqi vëmendje më shumë ishte teksti i këngën në gjermanisht dhe pyetjet që i bën asaj. “Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?” etj.

Në minutën e fundit të këngës ai këndon dhe shqip dhe e pyet se kush po i blen lule dhe pafum tani.

“Shkoj edhe ky shën valentin
Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim
Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din”

Kjo video ka vetëm 11 orë në “Youtube” dhe ka arritur gati 1 milion views.

Të tjera