Rozë

Mozzik: Kështu tentuan të më mashtrojnë disa persona në Shqipëri

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 28 November 2019

Reperi Mozzik, bashkë me teologun Elvic Naci janë të ftuar në First Channel.

Aty po diskutohet për ndihmat e dhëna gjatë ditës në Durrës dhe Thumanë, shkruan GazetaBlic.Mozzik, gjatë emisionit tregoj një ngjarje që i ka ndodhur se kanë tentuar ta mashtrojnë me një profil në rrjetin social ‘Instagram‘.

‘E kam parë një mesazh nga një profil në Instagram, ishte një vajze e vogël në foto, më kishte shkruar mesazh, 70 persona te Gjiri i Lazrit janë pa tenda batanije, ushqim po kërkojnë ndihmë. Mora rrugë për Tiranë 1 orë e 5 min, shkova aty pritem 20 min 30 min dhe nuk erdhi askush,’, përfundoi Mozzik.

Të tjera