Rozë

Mozzik: Ka 3 vjet që jam “single”, kurdo që lidhem e publikoj një foto me të

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 15 September 2023

Reperi i njohur, Mozzik, përmes një postimi në InstaStory ka thënë se tash e gati 3 vjet është beqar.

Përmes këtij reagimi, ai pohon se porsa të lidhet me dikë, do ta bëjë publike.

“Ka 3 vjet gati që Im single, edhe kurdo që lidhem e qes 1 foto me të”, ka shkruar Mozzik.

Lidhja e fundit publike e reperit ishte me këngëtaren e njohur Loredana, me të cilën ka edhe një vajzë, Hanën.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
MUAJI I RI. FITUESI TJETËR. SHPËRBLIMI I NJEJT 10.000 EURO CASH!!

Të tjera