Rozë

Mozzik dhe Getinjo kanë një njoftim për fansat

Autori: Gazeta inFokus 17:39 | 22 February 2024

Mozzik dhe Getinjo kanë paralajmëruar diçka të re.

Bëhet fjalë për një album të përbashkët.

Vëllezërit nga Ferizaji kanë deklaruar se viti 2024 do të jetë “i nxehtë” për ta.

-Advertisement-

Dyshja kanë korrur sukses të madh vitin e kaluar, me projekte të shumta solo dhe bashkëpunime, teksa këtë vit do të fokusohen në albumin e përbashkët.

E, një album i përbashkët nënkupton shumë këngë dhe koncerte për dyshen.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera