Rozë

Motra nuk ja ‘lëshon rrugën’ Rita Orës, ekspozon linjat trupore

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 14 January 2020

Elena Ora është bërë mjaft e njohur nëpër rrjetet sociale, për faktin se është motra e këngëtares së njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Madje së fundmi ajo ka pozuar mjaft e ‘nxehtë’ duke theksuar linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Në fotografinë e publikuar ajo ka marrë vëmendjen duke ekspozuar format e saj që nuk ja ‘lëshojnë rrugën’ motrës së saj Rita Ora.

Të tjera