Rozë

Motra me çantë të shtrenjtë, por Lotina sa e bleu këtë bundë?

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 27 November 2020

Aq sa njihet Lutfi Haziri, njihen pothuajse edhe vajzat e tij.

Duke qenë vajza mjaftë atraktive dhe aktive ë rrjetet sociale, nuk kanë si të mos marrin vëmendje me postimet e tyre

Krahas bukurisë ato njihen edhe për jetën luksoze që e posedojnë, duke u shfaqur me vetura të shtrenjta e veshje firmato.

Së fundmi ishte Lotina ajo e cila mori vëmendje me një pozë në veturë, teksa në sy bie bunda e saj.

Pavarësisht çmimit, e cila duket se kushton shumë, asaj po i ka hije.

Se sa bukur po duket shikojeni edhe ju imazhin në vazhdim, e binduni.

Të tjera