Rozë

Motra e Gentës nudo në ambient intim…(FOTO+18)

Autori: Gazeta inFokus 17:46 | 25 April 2017

Motra e këngëtares Genta, Mani Ismajli ka tërhequr vëmendjen.

Ajo ka kaluar kohë duke u relaksuar në një ambient intim, shkruan arbresh.info.

Linjat e saj trupore janë seksi dhe ajo shihet e shtrirë në vaskë.

-Advertisement-

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera