Lajme

Moti sot, temperaturat deri në 27 gradë

Autori: Gazeta inFokus 07:16 | 06 September 2022

Meteo Kosova bën të ditur se sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Njoftimi i plotë:

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C.

Etiketa:

Të tjera