Uncategorized

Moti sot me vranësira dhe shi

Autori: Gazeta inFokus 07:35 | 01 December 2022

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorolgjik i Kosovës.

Etiketa:
UEFA Champions League rikthehet në Artmotion më 14 Shkurt!

Të tjera