Lajme

Moti për sot dhe nesër

Autori: Gazeta inFokus 07:07 | 12 November 2021

Sot dhe nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të shënojnë ulje, deri sa ato maksimalet mbesin konstante me ditët e fundit. Nuk parashihen reshje të asnjë forme.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, kryesisht nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit, njofton IHMK.

Etiketa:

Të tjera