Lajme

Moti në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 07:02 | 31 March 2023

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mban mot i vranët dhe me intervale me diell.

“Vranësirat gjatë pjeses së dytë të ditës parashihen të sjellin riga shiu.Temperaturat do të shënojn rritje të lehta”, njofton IHMK.

Etiketa:
72 pjesëmarrës nga 41 Universitete të Evropës bashkohen në Kosovë në ditën e Evropës

Të tjera