Lajme

Moti në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 06:55 | 08 December 2022

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë Celsius”, thuhet nw njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Etiketa:
Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera