Lajme

Moti në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 06:49 | 25 November 2022

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius”, njofton IHMK

Etiketa:

Të tjera