Lajme

Mot sot i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu

Autori: Gazeta inFokus 07:17 | 25 April 2024

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mban mot i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë, Do të fryjë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme”, njofton IHMK.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera