Lajme

Mot me shi!

Autori: Gazeta inFokus 07:13 | 01 September 2021

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat vende-vende parashihen të sjellin riga të dobëta shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë Celsius.Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Të tjera