Fun & Video

Mos mendoni keq, këto foto nuk janë ashtu siç duken!

Autori: Gazeta inFokus 09:41 | 21 February 2020

Ndonjëherë ju përfundoni duke bërë një fotografi të mirë, atëherë kur e prisni më pak. Po te keni pak fat, një kombinim i rrethanave, humorit dhe krijimtarisë, ju siguron foton perfekte.

Iluzionet optike janë një mënyrë e mirë për të stërvitur mendjen, por edhe për t’u argëtuar. Fotot e mëposhtme do ju lënë gojëhapur.

Të tjera