Rozë

Mos më jepni pije: Tayna mahnit ndjekësit me vallëzimin atraktiv duke bërë ‘twerk’

Autori: Gazeta inFokus 23:53 | 29 November 2020

Tayna ka publikuar një video në rrjete sociale.

Tayna, rep-artisja shqiptare po bën ‘namin’ në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke vallëzuar në mënyrë atraktive për kamerën.

Reperja kishe veshur një bluzë të shkurtër ngjyrë të zezë dhe xhinse të ngushta të cilat i kishte kombinuar me çizme të gjata.

Ajo në video shihej duke kërcyer në mënyrë atraktive ndërsa po theksonte të pasmet e bujshme, të formësuara nga stërvitjeve në palestër.

“Mos më jepni pije”, është shprehur ajo në mbishkrim.

 

 

Të tjera