Sport

Mos e humbisni këtë gol interesant të realizuar në ndeshjen, Bolivi – Argjentinë

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 13 October 2020

Bolivia dhe Argjentina po luajnë momentalisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2022, shkruan Gazeta inFokus.

Argjentina e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 45’ me golin e realizuar nga sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez.

Martinez shënoi një gol mjaftë interesant, të cilin do ta mbaj mend gjatë karrierës së tij.

Më poshtë keni golin e realizuar nga sulmuesi argjentinas./Gazeta inFokus/

Të tjera