Rozë

“Mos bo stila, kujdes pak”, Buci i ashpër me Santianën

Autori: Gazeta inFokus 15:06 | 08 December 2023

Buci ka pasur një diskutim me Santianën, ku është shprehur paksa i ashpër.

Ai i ka thënë asaj që të ketë kujdes dhe të sillet më mirë.

“Pse po bën stila, si nervoza, kujdes pak, mos bën stila, sillu më mirë”, është shprehur ai.

-Advertisement-

“Mos bo stila, sillu mirë” Buci i ashpër me Santianën – YouTube

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera