Rozë

Morena tregon linjat seksi në bikini (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:35 | 25 April 2017

Ajo është njëra ndër modelet më të bukura shqiptare.

Përveç kësaj ajo tani është edhe një këngëtare e njohur, transmeton Gazeta Express

Bëhet fjalë për bukuroshen Morena Taraku.

-Advertisement-

Ajo pak orë më parë në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet më seksi se kurrë në bikini.

Morena nuk ka treguar nëse kjo fotografi është nga arkiva apo ka shkuar diku në pushime.

Megjithatë, Morena duket tejet seksi./

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera