Rozë

Morena Taraku shfaqet tërheqëse në pozat në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 11 September 2022

Morena Taraku prej ditësh ka nisur pushimet në Bejrut dhe nga atje nuk kanë munguar poza të ndryshme atraktive.

Disa të tilla Morena i ka sjellur edhe së fundmi përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron 1.7 milion ndjekës.

Ish-Miss ka shfaqur linjat e linjat e veshur me një palë bikini me ngjyrë të bardhë ndërsa edhe mban syze dielli dhe aksesor ari.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Modelja dhe këngëtarja nga Kosova shihet e ulur në një karrige teksa merr vëmendje me format tejet joshëse të trupit.

Në imazhin me bikini, Morena bashkëngjiti edhe disa të tjera në të cilat tregonte për kohën argëtuese që po kalon atje.

Kujtojmë që ndonëse ka kohë që nuk e shohim me ndonjë projekt, Taraku është aktive me si influencuese dhe sipërmarrëse.

Theksojmë që Morena prej vitesh aktivitetin e saj e zhvillon në Stamboll të Turqisë pas zhvendosjes nga Prishtina.

Të tjera