Rozë

Morena Taraku prej dushit drejt në instagram

Autori: Gazeta inFokus 20:10 | 04 August 2021

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdon të komentohet për jetën e saj.

Ajo paraqitet përmes rrjeteve sociale më fotografi të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Morena ka habitur paksa.

Në një fotografi të publikuar në instastory, Morena shihet se nga dushi është paraqitur në instagram.

Të tjera