Rozë

Morena Taraku merr vëmendjen me pozat tërheqëse para pasqyrës

Autori: Gazeta inFokus 23:04 | 11 May 2021

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes pozave provokuese. Bukuroshja është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Morena u shfaq në fustanin ngjyrë rozë ku i theksoheshin format trupore të bujshme asaj.

Të tjera