Rozë

Morena Taraku më në fund e pranon: Jam në lidhje dhe e lumtur, boll folët kot

Autori: Gazeta inFokus 17:23 | 21 May 2020

Jeta e saj private është gjithmonë në fokus të mediave por ajo vazhdimisht është munduar ta mbajë të fshehur.

Dhe Morena Taraku më në fund e ka pranuar që është në lidhje madje thotë se është mjaft e lumtur.

“Edhe meqë ra fjala, jam në lidhje dhe jam e lumtur. Kshtu qe boll folet kot”, ka shkruar Morena në një postim në Instagram.

Kujtojmë që Morena prej kohësh po jeton në Stamboll ku edhe ka punuar për këngë të reja.

Projekti i saj i fundit është “F** Your Location” që u publikua edhe me videoklip.

Të tjera