Rozë

Morena Taraku me dedikim: Më mungon vetëm kur marrë frymë

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 29 September 2021

Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale merr vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Morena Taraku, e cila këto ditë ndodhet në Kosovë, ka realizuar fotografi të reja, të cilat ka zgjedhur t’i publikoj në Instagram.

Madje, një nga to që ajo ka publikuar ka shkruar: Më mungon vetëm kur marrë frymë.

Ndryshe, Morena gjatë ditës së djeshme u lakua në medie, pasi këngëtarja ishte ndaluar nga Policia e Kosovës.

Ndryshe, Taraku ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell projekt të ri, madje ishte Stresi ai që zbuloi se bashkëpunimi i radhës me të ishte finalizuar dhe shumë shpejt do të publikohet edhe për fansat.

Të tjera