Rozë

Morena Taraku ekspozon linjat atraktive në fustan super të shkurtër

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 27 December 2021

Konsiderohet si një prej femrave më atraktive të ‘showbizz’-it dhe merr vëmendjen me secilën paraqitje që bën, Morena Taraku edhe së fundmi arriti të jetë në fokus, teksa ndau me fansat në Instagram një imazh tejet joshëse.

Ish-Missi u shfaq e veshur me një mini-fustan me ngjyrë të zezë i cili ishte i hapur tek pjesa e gjoksit dhe belit.

Morena kompletoi dukjen me një palë sandale me ngjyrë po ashtu të zezë, flokët e gjata i la të lira mbi supe dhe grim të lehtë në fytyrë.

Këngëtarja dukej në formë mahnitëse si çdo herë tjetër, ndërsa nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta sipër fotos nga ana e fansave të saj.

Të tjera