Rozë

Morena Taraku duket kaq ‘hot’ në fustanin e hapur në të dyja anët

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 03 October 2021

Morena ka provokouar sërish.

Këngëtarja dhe modelja kosovare nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari, shkruan lajmi.net.

Morena ka postuar një foto të re në instagram ku u shfaq tejet atraktive në fustanin ngjyrë portokalli.

Ishte modeli i fustanit ai që e bëri Morenën të tërheqë aq shumë vëmendje për shkak të ekspozimit të trupit nga dy anët e hapura të fustanit.

Morena pozoi ulur teksa tregoi më shumë nga trupi saj, madje edhe tatuazhet që posedon në të dy këmbët e saj./Lajmi.net/

Të tjera