Rozë

Morena Taraku ‘çmend’ rrjetin, poston foto me bikini e shtrirë në bari

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 26 May 2021

Këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare, Morena Taraku, është një nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar, sidomos për fotot provokuese që i poston në rrjetet sociale, shkruan Gazeta inFokus.

Bukuria e saj dhe format trupore që ajo posedon bëjnë që Taraku të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Morena ka publikuar një fotografi në bikini e shtrirë në bari, ku shfaq edhe një herë linjat seksi.

Fotografisë së publikuar, Taraku ia ka shtuar një mbishkrim ‘Nër hije’, ndërsa ndjekësit e saj të shumtë në instagram kanë venë komente e tyre për të.

Më poshtë keni fotografin e publikuar nga Morena Taraku në llogarinë e saj zyrtare në instagram./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera