Rozë

Morena, speciale për festeën e Bajramit , por brekët ku i mbetën?

Autori: Gazeta inFokus 23:51 | 13 May 2021

Morena është një ndër këngëtaret që gjithmonë dallohet për paraqitjet fizike që bën.

Me pozat provokuese për ndjekësit e saj, ajo në shumë raste shfaqet e zjarrtë dhe godet në forma të ndryshme

Edhe sot, për festën e Fitër Bajramit ajo ka zgjedhur që të vishet në mënyrë interesante dhe duke mos iu vërejtur brekët.

Me veshjen që ka bërë, dhe pozën e realizuar shikojeni se si duket këngëtarja në fjalë.

Theksojmë, Morena në çdo situatë duket bukur.

Të tjera