Rozë

Morena merr urimin e veçantë për ditëlindje nga Atdheu

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 01 April 2023

Këngëtarja sot feston ditëlindjen.

Morena Taraku, ka marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Me ç’rast, nuk ka munguar edhe urimi nga Atdhe Xheravina, i cili i ka vënë edhe një pseudonim.

“Urime ditëlindja motër”, ka shkruar ai në përshkrimin e postimit, teksa shihet duke i dhuruar puthje në faqe bashkë me vëllanë e tij.

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera