Rozë

Morena ekspozon linjat nga Dubai, shfaqet në top formë!

Autori: Gazeta inFokus 16:44 | 16 May 2021

Morena Taraku është duke kaluar ditë pushimi në Dubai.

Si gjithmonë kujdeset që të vej në pah bukuritë trupore

Duke pozuar në bikine ku ka vënë në fokus të pasmet trupore, ajo arriti të ngacmoj imagjinatën e ndjekësve të saj.

“Shi”, shkroi ajo krahas imazhit ku u shfaq e lagur dhe tejet joshëse.

Të tjera