Rozë

Morena e zhytur në luks, ja sa paguan vetëm për një palë këpucë

Autori: Gazeta inFokus 20:01 | 21 May 2020

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Vëmendjen më të madhe e merr gjithmonë pamja e saj tërheqëse dhe plot stil.

E për këtë dukje, duket se Morena paguan shuma të mëdha pasi vetëm për një palë këpucë ajo ka paguar 906.78 euro.

Të tjera