Lajme

Momenti kur sekuestrohet BMW-ja e gjelbër, shqetësonte Prishtinën me muzikë

Autori: Gazeta inFokus 09:29 | 31 March 2023

Një veturë e tipit BMW më ngjyrë të gjelbërt ka kohë që po i shqetëson banorët e Prishtinës me zhurmën që krijonte.

Gjatë ditës dje R.H., 34 vjeçar është ndaluar nga policia, teksa në dosjën e tij figurojnë 225 gjoba për kundërvajtje në trafik.

Të njëjtit i është sekuestruar vetura dhe momenti kur merimanga merr veturën BMW të tij, është publikuar në rrjete sociale.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera