Lajme

Momenti kur qytetari arrestohet në qendër të votimit në Viti

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 14 November 2021

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Viti.

Ai u fut i dehur në një nga qendrat e votimit në këtë komunë.

I njëjti sipas zyrtarëve të kësaj qendre ka bërtitur dhe i ka shqetësuar personat në këtë qendër të votimit, raporton Klan Kosova.

Të tjera