Lajme

Momenti kur njësitet e policisë shpartallojnë serbët dhe futen në komunën e Zubin Potokut

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 26 May 2023

Njesitet speciale të policisë së Kosovës kanë mbërritur në veri të vendit pas tensionimit të situatës në tri komunat seriore, Zveçan dhe Leposaviç.

Ato kanë arritur që të shpartallojnë serbët dhe futen në komunën e Zubin Potokut.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera