Lajme

Momenti kur një veturë përfshihet nga zjarri në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 17:41 | 12 September 2021

Një veturë është përfshirë nga zjarri sot në Pejë.

Ngjarja ka ndodhur afër Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Pejë, ndërsa sipas policisë nuk ka persona të lënduar nga ky rast.

“Një veturë është kapluar nga zjarri pranë QKMF-së në Pejë, rreth orës 13:00. Menjëherë në vendngjarje ka dalë policia dhe zjarrfikësit. Të lënduar nuk ka”, ka bërë të ditur policia në Pejë.

Pamjet më poshtë. /Magazina.al

Të tjera