Fun & Video

Momenti kur një hajdut vetëm më të brendshme kapet mat nga policia në një dollap rrobash

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 19 May 2020

Ashley Bowen ka qenë i arratisur pasi tentoi të vidhte një dyqan cigaresh në një dyqan në Endon, Angli së bashku me një bashkëpuntor të paidentifikuar.

Kur policia mësoi vendndodhjen e tij, shkuan ta arrestonin. Nga kamerat që kanë në veshjet e tyre policët, u filmua momenti kur e gjetën hajdutin.

Ai ishte brenda një dollap rrobash dhe po përpiqeshe të fshiheshe pas një palltoje. Shihet që djali ishte i veshur vetëm me të brendshme.

Të tjera