Fokus

Momenti kur Kurti arrin në ceremoninë komemorative për nder të Afrim Bunjakut dhe përshëndet familjen e policit

Autori: Gazeta inFokus 12:49 | 25 September 2023

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka arritur në amfiteatrin e Universitetit ku pritet të nisë ceremonia komemorative në nder të policit të rënë dje në veri, Afrim Bunjakut.

Gazeta Infokus ju sjell pamjet nga vendi i ngjarjes ku shihet se Kurti është përshëndetur me familjen e policit të rënë të cilët do të jenë pjesë e ceremonisë.

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë personalitete më të larta vendore dhe ndërkombëtare si dhe eprorë e zyrtarë policorë./Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Ndiqni momentin:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Stone Castle Vineyards & Winery Fituese e çmimeve të shumta në USA Spirits & Wine Ratings 2023

Të tjera