Fun & Video

Momenti kur gruaja me veturë shmang përplasjen

Autori: Gazeta inFokus 13:42 | 28 September 2021

Policia në Australi ka njoftuar se javën e kaluar një veturë kaloi në tetë shirita rrugorë në trafik në qytetin Darwin. Policia e cilësojnë këtë rast si shumë me fat pasi që asnjë njëri nuk u lëndua.

Shoferja, që me vete kishte edhe një fëmijë, u dërgua në spital edhe pse s’kishte lëndime të mëdha trupore.

Policia po e heton incidentin dhe ka publikuar pamjet, duke thënë se ngasësja ka humbur kontrollin, ka dështuar të marrë kthesën dhe është përplasur në një objekt.

Të tjera