Rozë

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 23:53 | 23 November 2021

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër.

Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja.

Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia.

Derisa u çua në këmbë, këngëtares kosovare i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet.

Të tjera