Lajme

Momenti kur Blerta po hynte ne sallën e operacionit ku vdiq /FOTO

Autori: Gazeta inFokus 12:24 | 17 May 2017

Humbja e madhe në familjen Pepa ka tronditur thellë të gjithë shqiptarët pasi vajza e tyre, vetëm 16 vjeç humbi jetën gjatë një operacioni në gju.

Vëllai i saj Rolandi me anë të një statusi në Facebook ka shprehu dhimbjen e madhe duke e quajt motrën e tij të dritën e syve dhe se nuk mund ta besonte se ajo ishte larguar nga kjo jetë.

Vetëm pak minuta më parë Rolandi ka postuar një foto ku shihet Blerta pak para se ajo të futej në sallën e operacionit ku humbi jetën.

“Foto e fundit qe te boni vllai ty ti ike duke qeshur zemra imee ti me premtove qe do vije prap … por ti nuk erdhe me na le vetem ??? nje dit do takohemi edhe do jemi shum te lumtur atje lart”- shkruan vëllai në Facebook. /albeu.com/

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera