Rozë

Momenti i ribashkimit të Luizit dhe Kiarës, pas rikthimit të moderatores në Big Brother VIP Albania

Autori: Gazeta inFokus 09:58 | 02 April 2023

Kiara, Efi, Ronaldo dhe Bledi, janë katër banorët më të votuar për të u rikthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

Hyrja e tyre ka befasuar banorët, e sidomos Luizi.

Ai iu gëzua jashtëzakonisht shumë hyrjes së Kiarës.

Luizi e ka puthur Kiarës, teksa nuk mungoi edhe përmendja e Oltës.

Këngëtari iu gëzua lajmit se ata janë sërish banorë.

72 pjesëmarrës nga 41 Universitete të Evropës bashkohen në Kosovë në ditën e Evropës

Të tjera