Rozë

Momenti epik në BBV, DJ PM e rrëzon për toke Sarën duke e puthur pa pushim

Autori: Gazeta inFokus 23:42 | 08 December 2021

Dj PM dhe Sarah Berisha janë dy nga banorët mjaft të pëlqyer nga publiku që ndjekë Big Brother VIP Albania.

Dj PM ishte ai i cili qysh në fillim kur u fut në shtëpinë më të famshme shqiptare, shprehu pëlqimin e tij ndaj blogeres shqiptare.

Ani pse ata thonë se janë thjesht shokë, kohë pas kohe ndonjë puthje nga ana e tyre nuk mungon, por që blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka hallin se çfarë mendon familja e saj.

Një video mjaft qesharake e tyre është publikuar tani, ku Dj PM teksa puth Sarën, në momentin që e lëshon ajo gati sa nuk rrëzohet për tokë.

Të tjera