Fun & Video

Momentet më të sikletshme të Trumpit

Autori: Gazeta inFokus 18:28 | 03 June 2019

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është njëri ndër personat më të komentuar në media dhe rrjete sociale.

Ai shpesh herë, është ndier në siklet, e këto veprime të tij janë përmbledhur në një video të plotë.

Në këtë video, mund të gjeni momentin kur ai refuzon t’ia zgjasë dorën kancelares gjermane, Angela Merkel, mungesa e ujit të pijshëm në foltore e refuzimi i gruas së tij Melania, që t’ia mbajë dorën.

Për më shumë, ndiqni videon në vazhdim.

Të tjera