Fun & Video

Moment shokues, djali i vogël përplaset nga makina (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 16 May 2017
Këto pamje filmike tregojnë një moment shokues kur një djalë i vogël u përplas nga një makinë ndërsa ai po kalonte rrugën.

Fëmija po luante me momopatinë e tij teksa u përplas nga makina, pasi ai nuk e pa automjetin që ishte duke kaluar në ato momente ku ai u fut nga trotuari në rrugë.

Fëmija ishte duke kaluar rrugën me nënën e tij e cila qëndroi në trotuar teksa po kalonte makina, por djali iku nga dora dhe u përplas nga automjeti i tipit Audi.

Fatmirësisht ai nuk mori dëmtime të rënda. Kjo ngjarje ka ndodhur në Angli.

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera