Rozë

Moment i sikletshëm për moderatoren shqiptare, i dalin pjesët intime teksa kërcen

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 20 May 2024

Spektakli i gjysmëfinales së “BBV”, mbrëmjen e djeshme është hapur me një koreografi kërcimi nga ish-konkurrentët e këtij edicioni.

Gjatë kërcimit moderatores Erjola Doçi i ka ndodhur një incident me fustanin e saj.

E teksa balerini e ka çuar lart njërën këmbë për të kërcyer, ish-banores i dolën të brendshmet pasi kishte veshur një fustan të çarë te këmba.

-Advertisement-

Erjola e vuri re shumë shpejt që i kishin dalë të pasmet dhe vendosi dorën tek pjesët intime, megjithëse ky detaj nuk iu shpëtoi fansave.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera