Fokus

Moment emocionues: Afrim Bunjaku shpallet hero i Kosovës, Vjosa Osmani ua dorëzon dekoratën djemve të tij

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 25 September 2023

Presidentja Vjosa Osmani ka shpallur hero të Kosovës, rreshterin Afrim Bunjaku i cili u vra dje në veri të vendit nga banda terroriste pas një sulmi kundrejt policisë së Kosovës.

Osmani u dhuroi dekoratën djemvë të policit Bunjaku, në ceremoninë komemorative për ndër të rënies së rreshterit.

Gazeta Infokus ju sjell pamje nga ky moment

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera