Sport

Mohamed Salah bën horë mbrojtësin e Portos, shënon gol si para mëhallës

Autori: Gazeta inFokus 22:33 | 24 November 2021

Liverpooli dhe Porto po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 70’.

Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka realizuar sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, i cili shënoi si para mëhallës./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera