Rozë

Moderatorja shqiptare tërbon fqinjët: Shfaqet me bikini nga ballkoni

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 20 May 2020

Ajo është një nga personazhet publikë që po i zbaton me përpikmëri masat e vendosura nga qeveria pas pandemisë së koronavirusit.

Është fjala për moderatoren e njohur, Eva Murati, e cila këto muaj ka qëndruar në shtëpi dhe e ka shfrytëzuar këtë kohë për të kaluar më shumë me familjen dhe për t’iu përkushtuar pasioneve të saj.

Moderatorja ka qenë shumë aktive edhe në rrjete sociale duke ndarë foto nga përditshmëria dhe kështu ka ndodhur edhe sot. Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me disa foto ku shfaqet duke marrë rreze dielli në ballkonin e shtëpisë.

Të tjera