Rozë

Moderatorja rrëfen si e ka ndjekur një lesbike: Shkoj në tualetin e barit, më kishte bllokuar daljen

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 27 September 2021

Jeni mësuar gjithmonë të shikoni personazhe të njohur të ekranit teksa rrëfejnë histori të pathëna më parë apo duke bërë deklarata të ndryshme tek emisioni i Ester Bylykut. Por kësaj radhe, moderatorja e “Glamour Zone” i ka habitur të gjithë teksa ka zbuluar një histori të ndodhur disa vite më parë.

Ajo ka rrëfyer se kur ka qenë në një bar, rrinte e shikonte një vajzë. Ester shprehet se nuk mendonte ndonjë gjë dhe nuk i shkonte mendja për ndonjë gjë.

“Isha me dy shokë dhe njëri më tha po të ngacmon, mendova jo, po gjithsesi ju afrova pak më shumë atij shokut , që të mendonte se e kisha të dashur. Më pas shkoj në tualet dhe kjo më ndjek në tualet, por unë nuk e shikoj. Unë hap derën dhe ajo ishte më e gjatë se unë dhe më kishte bllokuar daljen. Gjaku mu në fund të këmbëve, rrëfeu Ester në emisionin e saj.

Të tjera